Ere-leden

Ere-leden
Henk Kosters benoemd op 18-11-2013
Christ de Ruijter benoemd op 30-08-2014
Peter Rijckaert benoemd op 24-05-2016

Leden van verdienste 
Jan van de Wiel
Frans de Gouw
Jac de Baar
Cor van de Wiel
Frans Pelders
Gijs Verhoofstad
René Daemen
Wil Maas
Koos Jansen
Charles Mekes
Carel van den Hoven
Marianne Oerlemans benoemd op 19-11-2007.
Trudie van Engelen benoemd op 19-11-2007.
Kees Bitter benoemd op 19-11-2007.
Marcel Walschots
Ton van Gestel benoemd op 18-05-2009.
Mari Klijn benoemd op 18-05-2009.
Alwies Nouwens benoemd op 29-11-2010.
Marijn Jansen benoemd op 29-11-2010.
Jan Leijtens benoemd op 23-05-2011.
Ton Boers benoemd op 04-07-2011.
Jan Versteeg benoemd op 21-11-2011.
Bert Bergman benoemd op 06-09-2013.
Michel van Iersel benoemd op 08-06-2016.
Riny van Esch benoemd op 24-06-2016.