Verenigingen

Website van de K.N.B.B. District Midden-Brabant.
Hieronder ziet u de contactpersonen bij de vereniging

10077 H.M.S. 
Secretaris: Wil de Rooij
van Steenhuijsstraat 18 5161 AH Sprang-Capelle 0416-313008 / 06-21134960 / wilderooij@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat.
Website http://www.bv-hms.nl

10079 Van Den Brandt
Secretaris: Harry Bergmans
Andoornstraat 22 5143 TA Waalwijk 0416-333636 harry.bergmans2@gmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

10082 Nooit volleerd 
Secretaris: Leo van Cromvoirt
A.B. van Lieshoutlaan 36 5141 ML Waalwijk 0416-339026 / leovancromvoirt@home.nl

Wedstrijdleider: Zie secretariaat

10083 B.V.O. 
Secretaris: Marcel Remie
Annie M.G.Schmidtplein 78 5144 ZC Waalwijk 06-46811312 / marcelremie@home.nl

Wedstrijdleider: Jan Geers
Larixplein 23 5143 AX Waalwijk 0416-333629 / 06-53737834 jwgeers@kpnmail.nl

10086 B.S.V. 
Secretaris: Doré van Delft
Pastoor Kuyperstraat 9 5144 RH Waalwijk 0416-338928 / 06-51071093 d.vdelft@hotmail.com

Wedstrijdleider: John van der Sanden
Looijerij 32 5142 HP Waalwijk 06-14836997 / john-1956@live.nl
Website http://bsvwaalwijk.nl/

10087 ‘t Vosje 
Secretaris: Gijs Verhoofstad
Meester van Houtenstr 9 5142 TK Waalwijk 0416-561588 / gverhoofstad@home.nl

Wedstrijdleider: Michel van Kemmeren
Esdoornstraat 94 5143 AW Waalwijk 0416-342356 / michel.kemmeren@home.nl
Website http://members.home.nl/michel.kemmeren/

10089 J.B.C.W. Jeugdbiljarten 

Secretaris: Trudie van Engelen
Ambrosiusweg 1 5142 AA Waalwijk 0416-344764 / trudievanengelen@home.nl

Wedstr.leider zie secretaris

Wedstr.leider PK : Jeroen Hamers
Past. Van Zijlestraat 12 5142 ND Waalwijk 06-43601605 Secretaris-bvhofstede@ziggo.nl
website http://jbcw.nl/

10090 D.O.T. 
Secretaris: Pierre Lombarts
Rembrandtpark 81 5143 GH Waalwijk 0416-341934 / 06-40875346 hansenpierre@ziggo.nl

Wedstrijdleider: Riny van Esch
Canadesestraat 8 5142 RD Waalwijk 0416-339134 / miekeenrini@ziggo.nl

10091 ‘t Snoekske
Secretaris: Arno Delvers
Eikenlaan 4 5161 TP Sprang Capelle 06-22470790 arnodelvers@gmail,com

Wedstr.leider zie secretaris

10093 D.O.S.S. 
Secretaris: Sjaak van Krugten
Nieuwkuijkstestraat 147 5253 AG Nieuwkuijk 073-5114617 / jvkrugten@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

11311 D.K.S. 
Secretaris: Harrie van Mierlo
Lage Witsiebaan 11 5042 DG Tilburg 013-4681124 / h.v.mierlo@home.nl

Wedstrijdleider: Ton van Gestel
Nistelrodestraat 13 5045 MD Tilburg 013-5357350 / 06-24939191 / tvgestel@home.nl

11642 Euphonia
Secretaris: Han van der Velden
Vaartstraat 4 5171 JE Kaatsheuvel 0416-275805

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

11644 K.T.O.
Secretaris: Ad Pruyssers
Mgr. Völkerstraat 95 5171 JM Kaastheuvel 0416-854575 / 06-37204015 ajm.pruyssers@gmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

11648 ‘t Centrum 
Secretaris: Norbert Jansen
Langendijk 128 5045 AW Tilburg 013-5710997 / nmjansen@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

11652 HGL
Secretaris: Ad van Sas
Parkstraat 11 5171 KP Kaatsheuvel 0416-275139 / 06-50730102 avsas@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat.
website http://www.hgl-bv.nl/

11653 Loonse Biljart Vereniging
Secretaris: Peter Bergers
van den Hummelstraat 3 5175 CL Loon op Zand 06 – 21 65 85 65 / phbergers@live.nl

Wedstrijdleider: Kevin Bruurs
Willibrordusstraat 22 5175 AL Loon op Zand 0416-362957 / kevinbruurs@gmail.com

11677 Prinsenhoeven
Secretaris: Jan Peter Laros
Knegselstraat 23 5045 NJ Tilburg 013-5710271/06-40305840 / jepemaria@gmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

11680 ‘t Raadhuis
Secretaris: Marianne Oerlemans
Zwartvenseweg 14 5044 PB Tilburg 06-43231206 / Femkesabrina@gmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

11897 De Hoef
Secretaris: Hans van Berkel
Deursenstraat 24 5043 JP Tilburg 013-5702738 / dehoef@home.nl

Wedstrijdleider: Piet Kuijpers
Eilenburgstraat 240 5011 EC Tilburg 013-4556152 / 06-10056466 pcm.kuijpers@ziggo.nl
website http://hanshome.nl/dehoef/

11944 BV De Kromme keu
Secretaris: Carolien Dortmont-van Wijk
Susterenhof 52 4265 JC Genderen stefan.carolien@live.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

12316 ‘t Karrewiel
Secretaris: Hennie Leijtens
Ds Louwe Kooymanslaan 40 5142 GG Waalwijk 06-12250861 / hennielijtens@hotmail.com

Wedstrijdleider: Teo Hijmans
Dr Donker Curtiusstraat 20 5142 BA Waalwijk 0416-338978 / 06-21876537 theohijmans@gmail.com

12433 BV Werkendam Drukkerij Damen
Secretaris: Henk Vos
Ereprijs 51 4251 JV Werkendam 0183-501447 / 06-22552993 / henkvos19@kpnmail.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

12615 ‘t Pleintje
Secretaris: Wim van Dongen
Heren van Brechtlaan 10 4271 AK Dussen / 0416-392226

Wedstrijdleider: Gert van Biesen
Wilhelminastraat 26a 4271 AV Dussen 0416-392177 / gertvanbiesen@hetnet.nl

12643 BV Concordia
Secretaris: Ernst Benier
Hazepad 13 5256 KX Heusden 0416-854861 06-40471624 e.benier@upcmail.nl

Wedstrijdleider: Aura Klerkx
Breestraat 6 5256 ED Heusden 06-36402275 / info@cafeconcordia.nl

12742 ‘t Vaartje
Secretaris: Embert Broekhoven
Eindsestraat 86 5105 AD Dongen 06-22920140 / biljartvereniging@hetvaartje.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat.
Website : http://www.hetvaartje.com/

12764 `t Loons Kwartier
Secretaris: Jeroen van der Heijden
Tuinstraat 12 5175 CR Loon op zand jer.heijden@hetnet.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

12806 De Ploeg
Secretaris: Cor Fijneman
Havendries 142 5165 VP Waspik 0416-313352 / cor.fijneman@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

13002 De Hofstede 
Secretaris: Herman Vosselman
Bredevaert 58 5171 MJ Kaatsheuvel 06-83993910 h.vosselman1962@gmail.com

Wedstrijdleider: Eduard van de Velden
Besoyensestraat 136 5141 AL Waalwijk 06 – 52647280 edvandervelden@home.nl

Website http://www.hofstede-waalwijk.nl/

13026 BC Goirle 
Secretaris: Ad Naber
Guido Gazellelaan 138 5051 MH Goirle 013-5182317 adnaber@home.nl

Wedstrijdleider: Jack Kouwenberg
Kwartierlaan 20 5133 CP Riel 013-5181964 / 06-47071896 jack.kouwenberg@live.nl

13037 V.O.O. 
Secretaris: Ad van Nunen
Slimstraat 51 5071 EG Udenhout 013-5115071 / 06-31749004 / advannunen@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat.
Website http://bvvoo.nl/

13095 D.G.P. 
Secretaris: Piet Henskens
Mommersteeg 33 5254 VL Haarsteeg 073-5183701 / 06-27087835 / gerryenpiet@outlook.com

Wedstrijdleider: Gerit van Hasselt
Demer 43 5256 EJ HEUSDEN / 0416-661677 / 06-53675019 hasselt5@xs4all.nl

Website http://www.cafedeploegherpt.nl/

13199 DC Michielsen
Secretaris: Ruud Oonincx
Tilburgseweg 154 4817 BH Breda 076-5872324 / 06-51029613 / ruud_oonincx@ziggo.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

13642 D`n Berg 
Secretaris: John Hoogmoed
Rozenhof 11 4941 XH Raamsdonksveer / 06-53666861 / jgrhoogmoed@hotmail.nl

Wedstrijdleider: Martin van de Kieboom
Berkenstraat 25 4941 KT Raamsdonksveer 0162-521599

14040 De Eekhoorn 
Secretaris: Rene Luiken
Schootakkerstraat 53 4861 SK Chaam 0161-492582 / luikenrene@zonnet.nl

Wedstrijdleider: Arie Hermans
Seterseweg 4 4903 RV Oosterhout 0161-411572 / info@campingdeeekhoorn.nl
Website http://bvdeeekhoorn.nl/

15452 B.V.W.G. 
Secretaris: Ria Heesters Sint Antoniusstraat 119 5144 AC Waalwijk 06-20401953 / heesters@home.nl

Wedstrijdleider: Lenie Heesters
Hertog Janpark 48 5141 BG Waalwijk 0416-338318 / l.heesters@live.nl

15512 Bv Dorpszicht  
Secretaris:Frans van Duuren
Middachten 23 4901 CH Oosterhout 06-27290227 / fransvanduuren@ziggo.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15513 ‘t Oude Tramstation 
Secretaris: Huub Adriaanse
De Omloop 11 5154 BC Elshout 0416-375029 / huub.adriaanse@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat.

15525 Buro Balans 
Secretaris: Pedri Huijbregts
Poolster 26 4907 CB Oosterhout 0162-437463 / 06-24473141 / pedrihuijbregts@kpnmail.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15598 Cafe ‘t Steegje 
Secretaris: Maurice Mailais
De Elft 40 4921 NH Made 0162-681123 / m.malais@hetnet.nl

Wedstrijdleider: Mark van Groezen
Zuideindsestraat 16a 4921 XM Made 06-30339543 / info@cafehetsteegje.nl

15606 Ut Sandoel 
Secretaris: Gerard Oomen
Rijvoortshoef 112 4941 VD Raamsdonksveer 0162-517665 / gerardmargriet@casema.nl

Wedstrijdleider: Jurgen Berende
Sandoel 14 4941 DW Raamsdonksveer 0162-512676 / 06-24645223 /jurgen.berende@gmail.com

15608 Sportcafé R.K.C. 
Secretaris: Dennis Hoezen
Rijnring 70 5152 RB Drunen 06 – 42308489 / edithnederpelt@hotmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15609 De Poedeltjes 
Secretaris: Ellen van Eck
Grote Kerkstraat 28 4941 DP Raamsdonksveer 0162-512303 / eck-simonis@kpnplanet.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15643 BV Terheijden 
Secretaris: Stefan van den Diepstraten
Hoofdstraat 149 4844 CD Terheijden / 06-15475100 / langest@hotmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15690 B.V. Landzicht
Secretaris: Anton van Gils
Hendrik Verheesstraat 4 5141 MA WAALWIJK 0416-650726 / avangils@live.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15725 DKM Tools
Secretaris: John Verkooijen
Campagneweg 26 4761 RM Zevenbergen 0168-357754/ info@dkmtools.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15729 Biljartvereniging Sportcafé Player`s
Secretaris: Anjo Krijnen
Tempelierstraat 96 4902 XK Oosterhout 06-14469723 / anjo_krijnen@casema

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15782 De Romein
Secretaris: Tiziano de Jonge
Lucas Meijerstraat 8 5025 BK TILBURG / 06-55827230 / tommiepanter@home.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15791 De Kierewiet
Secretaris: Roy Soeterbroek
Oranje Nassaustraat 15 5171 EB Kaatsheuvel Tel: 06-10890826 / roysoeterboek@gmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat

15793 Biljartvereniging METT Biljart
Secretaris: Jeroen Hamers
Past van der Zijlestraat 12 5142 ND Waalwijk Tel: 06-43601605 / 0416-850171 / secretaris-bvmettbiljart@ziggo.nl
Wedstrijdleider: zie secretariaat

15798 BV Touché
Secretaris: Mario Wolfs
Diessenseweg 34 5081 AJ Hilvarenbeek Tel: 06-22446491 / info@de-posthoorn.nl

Wedstrijdleider: zie secretariaat

226999 Borduurhuis.nl
Secretaris: Bert van den Hooff
Averkampstraat 49 5012 CE Tilburg Tel: 013-4552860 / 06-21108814 / v.d.hooff.bert@gmail.com

Wedstrijdleider: zie secretariaat